Možnosti dopravy

Možnosti dopravy

  MOŽNOSTI DOPRAVY

1. Slovenská pošta - balík doručený na poštu (do 10 kg) 

Balík na poštu je služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie zásielky na ľubovoľnú poštu podľa vlastného výberu, ktorá sa nachádza napríklad v blízkosti zamestnania. Balík je dodáný na jednu z viac ako 1400 pôšt už druhý pracovný deň po dni podania. O uložení balíka na pošte je zákazník informovaný prostredníctvom poštového lístka, sms alebo e-mailu. Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti.Odberná lehota na vyzdvihnutie balíka na pošte je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na pošte. Po uplynutí odbernej lehoty Slovenská pošta vráti balík späť odosielateľovi.

                                                                

Tovar do 10 kg Platba prevodom / Online platbaCena dopravy: 3,50 €

 

2. Kuriér 

Doručenie zásielky prostredníctvom kuriéra, nasledujúci pracovný deň v čase od 8:00 do 17:00. V momente ako vašu objednávku prichystáme na expedícu dostanete SMS / emailom všetky potrebné informácie o prichádzajúcej zásielke. Pokiaľ sa Vám doručenie v daný deň nehodí, môžete podľa pokynov zmeniť termín aj adresu doručenia. V deň doručenia Vám bude zaslaná informácia o predpokladanom 3-hodinovom časovom okne, počas ktorého Vám bude balík doručený.

                                                     

HODNOTACENA
0 - 30 €5,00 €
30,01 - 60 €4,00 €
60,01 - 100 €3,80 €
Nad 100 €ZADARMO

 

GLS Parcel Shop - Je rozširujúcou sa sieťou výdajných a podajných miest pre doručenie balíkov na Slovensku. Je určená všetkým, ktorí sa nechcú viazať na určitý čas doručenia. GLS Parcel Shop môžete navštíviť kadykoľvek v otváracích hodinách príslušného obchodu. Je to možnosť vyzdvihnúť si svoj balík objednaný na našom e shope v okolí vášho domova v najbližšom obchode, ktorí príjma GLS balíky. Výhody: Voľba výdajneho miesta už v nákupnom košíku, žiadne čakanie v rade pri vyzdnihnutí, výhodný a atraktívny spôsob dopravy zásielky, maximálna dostupnosť geis pointov, výhodná otváracia doba, možnosť vyzdvihnutia zásielok počas víkendov, bezplatné uloženie balíkov do 7 dní.

                                                 

HODNOTACENA
0 - 100 €4,00 €
Nad 100 €ZADARMO

 

3. Osobný odber 

V predajni Autolaky1 s.r.o., Prešovská cesta 41A, 040 01 Košice alebo Ul. Kpt. Jána Nálepku 88, 934 01 Levice – bezplatne, ak nie je pri konkrétnej ponuke uvedené inak. Pri osobnom odbere objednávku podržíme 2 týždne, ak si ju dovtedy nevyzdvihne zákazník, objednávka sa automaticky ruší.

4. Zásielkovňa

Doručenie cez zásielkovňu.

Tovar do 3,5 kgonline platbaCena dopravy: 3,00 €